Kafeneja Jone – Episodi 270
Kafeneja Jone – Episodi 270
1 Yll2 Yje3 Yje4 Yje5 Yje
Kafeneja Jone – Episodi 270

Komentet e fundit

 • Denis

  um fal per pengesen qe pe jav baj pse spom ban me kqyr epizoten e 270 mu ktuu

 • admin

  Sepse nuk eshte transmetuar ende, do transmetohet me: 02.Prill.2012 ne ora 20:20.

 • faruk

  a bon vec promon ??

 • arbnor

  qitne epizodin 270

 • burhanabaziiiiii

  ADMIN JENI TE PAPAR ADMIN SHUM BRHE INTERESANT EHEHHEHEHEHEHEHEHEH EPIZODA 269 HEHEHEHEHHE HALLA

 • Dardii

  Bravo shummm shummm e mir ep… 269
  sidomos melja – (kap heke) ahahaha

 • bossi`

  hej kaqmulla qaj je ka bone a po jo rrihet po ao

 • leon

  shum i mir gladiator

 • muhamet bik boosi

  shum mir epi i 269

 • erina

  shum sex kafeneja jon

 • vali

  ade mo episodin e 270

 • Goni

  Nuk po bon kjo vetem se reklama po del…

 • idealii

  qka po ndodh bre kaaaa… un smujta me pa te hanen e krejt javen gjdo dit po kqyri a e kan qit e qe sod e Dille e hala se kan qit aiiiii

 • genton

  a bon me kqyre kafenejen se se kom po epizodin e 270

 • Leta

  jeni shum te mire veq vazhdoni <3

 • emily

  pooo qa kini qe spe qitni mo ket episod spo muj kurqysh me kqyr vet ken thon qe ne ora 20:00 keni me transmetu ket episod por po del ndyshe a bon me dit ne sa ora e transmetoni po mendonj qetash dikur :P

 • burhanabaziiiiiiiiiii

  sonte atrasmeltohet ehhehe ajanis sonteile tapritna sonte kafenen tone

 • kadirpotoku

  a hajgare po boni me popull a?

 • rifat

  spo bon me kqyr hiq hiq amo kafeneja jonn ma te mirttt :BB nr 1

 • Besim'

  Hey bre u ka trasmetu en RTK1 po sen e kom kshyr , ajt qiteni bre :$

 • behari_ger

  o vallahi veq kush jav ka inati se niher per ni her numer 1 jeni per humor veq qishtu vazhdoni metemiret jeni judua shum

 • Buban

  hej a munet dikush mem tregu ku me kqyr epizodin 270 se spe qel ktu :s

 • drenn

  hey qitn bre kafenen hajt ma

 • qazim

  o mir shum

 • besa ibrahimi

  shum mir

 • GIMII

  Shume Te Fort Per Humor Kta

 • elmedin

  allall ju koft super jeni ka e boni

 • bani

  a bon me kan full se mi hek ato perde anash full HD

 • gazmendi

  mir shum po bekimit nuk po i shkon per ftyre kjo si esht ka e bon qe dy episoda po ma mir i ashper ka qen muncisht mu kthy si me par

 • HAFSA

  Pott mirr jeni bree:)(Y)

 • Emri

  SA I MIS TE QENKA KJO

 • liburn

  MAT MIR SKA VEQ VAZHDONI SE NA KNAQET VALLAHI

 • SHQIPERIA ETNIKE

  shum te mire jeni me pa durim e presim te henen

 • Blayr

  Ej jeni te pa pare saranda a mundet me ma dhane emailin te lutna se te dua shum un i kam 07 vjet ama te dua shum Saranda

  =I Love Saranda=

 • KAHRIMANI

  SHUM JU DUAM MA SE SHUMTI KOKEN ORHANIN DHE NAIMIIN

 • Mefail

  shumm t`fortt jeni :P

 • Ermal

  shum interesant epizodi i 270 shum a naim kur ja bani oj ti plak a pe pin qit kafe edhe a po pirdhesh pej ktuhi

 • labinot

  shum interesant epizodi i 270 shum a naim kur ja bani oj ti plak a pe pin qit kafe edhe a po pirdhesh pej ktuhi

 • AHAHHA

  CAMALAM

 • florim

  jam florimi nga zvicrra edhe me pelqen kafenejajon te oki edhe tesha me ardh atu kur dvi pushim me pi ni kafe aka munci

 • fiona

  epizodi ma i mir te kafeneja jon

 • anjezzaa

  o ma te miret jeniii o zot qka kam deshire qe te jem aty me juve oooo bravooooooooo alloviuuuu tu ju

 • ptrit

  shum te mire jeni

 • Albulena

  Jeni ma te miret veq vazhdoni!

 • sefedin

  shum tfort jeni ba veq vazhdoni se pajuv nuk muna me jetu eleje ma me keshyr RTK rrespekt

 • Kafeneja Jone

  hahahahaha

 • azam

  pse spo mujme i shiku bre ma epizodatt e kafenejs ton ne facen e juvee

 • sara

  teut je shum e bukur dhe nita 2 te dyat jeni te bukula dhe kokaqja

 • anjela

  hej teuta anun me bo ni mat bintere sante me thon soku mai mir pi krejve me thon krejt kenken ne kafenejen ton dhe ktheje

 • muhamet bici

  shum fort kok naimi tulla sa duoja te beja humor ne kafenen ton


 • + 2 = 9